Bedna plná kelímků

Jednorázové zapůjčení

  • Jedete s kavárnou na pop-up? Pořádáte školení, konferenci nebo seminář? A chcete se vyhnout nesmyslnému používání jednorázových obalů? Půjčte si naši Bednu plnou kelímků.
  • V ceně máte půjčovné objednaného počtu kelímků na 7 dní, zapůjčení propagačních materiálů (roll up, stojánky, nálepky) a dopravu tam i zpět na místo určení.
  • Po vrácení vám doúčtujeme 50 Kč za každý nevrácený kelímek, protože ty jsou vratné v celé síti našich více než 300 partnerů
  • V případě, že nemáte myčku a kelímky chcete vracet špinavé, zajistíme i jejich vymytí.
  • Stáhněte si podrobné informace a ceník.
  • K objednání využijte náš objednávkový formulář.

 

Dotazy & Odpovědi

Od kterého dne se počítá půjčovné?
Od data, které nám uvedete v objednávce. Bednu Vám reálně pošleme o pár dní dříve. Pokud Vám akce začíná v pátek, balík pošleme v úterý a jeho odeslání zpět může proběhnout až další pátek.

Půjčujete stejné kelímky jako jsou v kavárnách?
Ano, kelímky jsou úplně stejné, i proto účtujeme výši zálohy za každý nevrácený. Návštěvníci Vaší akce mají možnost kelímky vrátit u kteréhokoliv z našich partnerů – kdekoliv, kdykoliv a v jakémkoliv množství. Přehled partnerů najdete na www.otockelimek.cz/mapa.

Jaké máte velikosti a barvy?
Kelímky mají obsah 200 nebo 300 ml. Velikost si můžete v rámci objednaného množství nakombinovat. Aktuálně máme modré, průhledné, červené, růžové, černé a zelené kelímky. Barvy bohužel není možné vybírat z důvodu omezeného množství skladových zásob.

Jak probíhá odeslání kelímků zpět?
Kelímky naskládejte zpět do krabice podle přiloženého návodu a víko utáhněte přiloženými páskami. V den odvozu k Vám přijede kurýr České pošty a bednu si odveze. Bednu také můžete dovézt na poštu (tuto možnost prosím uveďte v objednávce).

Půjčujete i víčka?
Naše opakovaně použitelná víčka nejsou z hygienických důvodů vratná. Můžete si je od nás odkoupit (rádi Vám zařídíme i jejich potisk Vaším logem) a dále je nabízet nebo rozdávat zákazníkům. Na kelímky také pasují standardní jednorázová víčka.

Pomůžete nám s propagací?
Rádi Vaší akci nebo účast na akci zapromujeme na našich sociálních sítích. Stačí nám poslat do fotku.

Provozovatel

Půjčovna kelímků s.r.o.
Bořivojova 310/4, 779 00 Olomouc
IČ: 07691149
info@otockelimek.cz

Zaregistrujte se do newsletteru

Chcete zapojit i váš podnik?

Nechte nám na sebe kontakt, my se vám obratem ozveme a všechno si povíme.

Potřebujete objednat další kelímky?

Pro objednání dalších kelímků nebo propagačních materiálů, využijte prosím objednávkový formulář.

© Všechna práva vyhrazena www.otockelimek.cz | admin | web: rostanetek.cz