Z jakého materiálu jsou kelímky vyrobeny?

Naše kelímky jsou vyrobeny z polypropylenu. Záměrně jsme zvolili plast, který je bezpečný, odolný a snadno recyklovatelný. Jeden kelímek tak dokáže nahradit až 500 těch jednorázových a díky recyklaci se i po skončení své životnosti může stát opět použitelným materiálem.

Jaká používáte víčka?
Z hygienických důvodů nelze používat opakovaně použitelná víčka, takže na naše kelímky zatím používáme klasická jednorázová. Na rozdíl od jednorázových kelímků, jsou vyrobena z plastu, často vydrží i několik cyklů a dají se recyklovat.
Můžu vrátit i více kelímků naráz?

Jasně. Kelímky můžete vracet v jakémkoliv množství, v kterémkoliv z našich partnerských podniků.

Kelímek mi praskl a nelze ho už použít. Co teď s ním?

Bohužel, pokud dojde ke zničení kelímků vaší vinou, záloha propadá. Kelímek můžete vhodit do žlutého kontejneru, nebo bez náhrady vrátit do některého z našich partnerských podniků.

Kdy budete i u nás ve městě?

Máte oblíbenou kavárnu, která ještě není zapojená v naší síti? Napište nám o tom, rádi s nimi spojíme a spolupráci zkusíme dohodnout.

Mám kavárnu/bistro/čajovnu, jak se můžu zapojit?

Jednoduše, stačí nám napsat přes kontaktní formulář a my vám pošleme podrobné informace.

Rádi bychom kelímky s naším logem. Je to možné?

Kelímky používané v našem systémů jsou bez jakýchkoliv reklamních log a nápisů. Pokud ale chcete naše kelímky využívat pouze ve své firmě nebo třeba na festivalu, rádi vám kelímky potiskneme. Stačí se nám ozvat přes kontaktní formulář.

Potřebuji objednat další kelímky.
Pro další objednávku kelímků nebo propagačních materiálů využijte prosím formulář na stránce Objednávka.